KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8692192
nr 869 2192
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Teckning, Staffan Hallström (1914-1976), porträtt, signerad. 1935
måndag 13 januari 2014
kl 19:58:06
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström